Isıtma, soğutma havalandırma sektörünün Bursa’daki lideri Biytaş, kaliteli hizmeti ile ülke genelinde yapılan Bursa mekanik tesisat firmaları arasında liderliğini ilan eden Biytaş, 1985 yılından beri, tecrübeli teknik kadrosu ile önemli projelere imza atmayı sürdürüyor.

Çalışmaları Güney Marmara’dan ülke geneline yayılmaya başlayan Biytaş, Bursa mekanik tesisat firmaları arasında, müşterilerine sunduğu hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet ile 1985 yılından bu yana hizmet veriyor.

Bursa mekanik tesisat firmaları arasında, 2000 metrekare çalışma alanı, bin 500 metrekare depo alanı, ısıtma soğutma havalandırma sektöründe Bursa’nın lideri olmayı başardı. Mühendis, teknisyen ve şantiye elemanlarından kurulu 140 kişilik kadrosu ile müşterilerine hizmet veriyor. Biytaş Şirketler Grubu Başkanı Makine mühendisi Suat Gülçimen, kuruldukları günden beri sektörlerindeki yenilikleri takip ederek, en önce uygulayan firma olduklarını söylüyor. Suat Gülçimen istikrarlı çalışmaları ile kurulduktan kısa süre sonra Bursa mekanik tesisat firmaları arasında en önce tercih edilmeye başladıklarını belirterek, “Ardından hizmet ağımızı çevre illere yaydık. Güçlü teknik kadromuz ile büyük projelerde güvenilir bir firma haline geldik”  dedi.